Televisiepresentator en programmamaker Karim Amghar leidt ons op 3 december 2026 door de Maatschappelijk Vastgoeddag.
Zet mensen aan het denken
Karim is vooral bekend van de NTR-televisieserie ‘Karim pakt zijn kans’ waarin hij in gesprek gaat met beleidsmakers over maatschappelijke onderwerpen. Daarnaast werkte hij mee aan diverse documentaires over scholen en maatschappelijke ontwikkeling, is hij auteur van meerdere boeken (waaronder ‘Van Radicaal naar Amicaal’) en schrijver voor onder andere Trouw en NRC. Met zijn persoonlijke verhalen, inzichten en verbindende stijl weet hij mensen te inspireren en aan het denken te zetten.
Van denken naar doen
Ook als docent op een mbo weet hij maatschappelijke vraagstukken te verbinden met de dagelijkse praktijk en maakt hij complexe onderwerpen toegankelijk voor mensen aan het begin van hun carrière. Zo vertaalt hij het denken naar de praktijk en het doen.
En doorpakken
Karim leidt ons door het programma, zowel ‘s morgens als ‘s middags wanneer het VMV met haar programma aansluit. Het VMV-programma is speciaal gericht op het versnellen van de verduurzamingsopgave. Als fervent hardloper en ervaring dagvoorzitter weet Karim de vaart er goed in te houden en weet hij niet alleen wat nodig is om fris te starten, maar ook wat nodig is om na 40 kilometer de finish te halen.
Kom je ook?Leuk je te ontmoeten tijdens de Maatschappelijk Vastgoeddag op 3 december 2026 in Spant, in Bussum.
Bekijk het programma en meld je aan, want vol is vol. |
![]() |








